10 بهترین وب سایت فارسی آموزش زبان انگلیسی
10 بهترین وب سایت فارسی آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضرورت های زندگی امروز است. حتی اگر تا به حال برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام نکرده اید ، هنوز هم دیر نشده است و با وجود مراجع غیرحضوری و اینترنتی آموزش زبان انگلیسی می توانید زبان خود را تقویت کنید. در اینجا میتوانید به برترین وبسایت های آموزش انگلیسی رای دهید یا وبسایت محبوبتان را به این لیست اضافه کنید.


آموزش زبان انگلیسی ایران زبان
1

آموزش زبان انگلیسی ایران زبان

در وبسایت http://www.iran-zaban.com ۴ مهارت اصلی زبان ، یعنی خواندن ، نوشتن ، مهارت شنیداری و گفتاری به صورت مجزا دسته بندی شده اند و برای تقویت هر یک می توانید از صفحه ی اصلی به همان بخش مراجعه کنید. دروس به صورت رایگان در هر بخش معرفی شده اند و در انتهای هر آموزش تمریناتی برای مهارت بیشتر شما تهیه شده است. ایران زبان در مجموع یک سایت کامل با امکانات قابل قبول برای آن دسته از کاربرانی است که می خواهند انگلیسی را در سطح متوسط ( و نه حرفه ای ! ) فرا بگیرند. چرا که سطح بندی برای انواع کاربران ،آزمون های دوره ای مرتب و همچنین تنوع در بخش صوتی تصویری این وب سایت دیده نمیشود.

انگلیش لرنر، وب سایت فارسی آموزش زبان انگلیسی
2

انگلیش لرنر، وب سایت فارسی آموزش زبان انگلیسی

وبسایت http://www.englishlearner.ir برگزاری کلاس های آنلاین و بهره گیری همزمان از محصولات وب سایت. فیلم ، موسیقی و بازی های آنلاین زبان اصلی از بخش های متنوع این وب سایت است که برای یادگیری رایگان و شیرین زبان از نقاط مثبت این وب سایت هستند.

3

دانلود فایل و کتاب های معتبر برای یادگیری زبان با irlanguage

وبسایت http://www.irlanguage.com در حقیقت یک وب سایت فروشگاهی برای عرضه ی محصولات آموزش زبان است. اگر چه بیشتر فعالیت های این وب سایت بر پایه فروش محصول می باشد ، اما هدف ما از معرفی این وب سایت در انزل وب ، نه تبلیغ ، بلکه معرفی بخش های زیادی از این وب سایت است که به دانلود رایگان محتوای آموزشی زبان اختصاص داده شده است. انواع کتاب ها و فایل های صوتی و تصویری را می توانید به صورت رایگان در این وب سایت دانلود کنید.

یادگیری رایگان زبان با رادیو انگلیش
4

یادگیری رایگان زبان با رادیو انگلیش

وبسایت http://radioenglish.ir شما در رادیو انگلیش با سطح بندی حرفه ای کاربران برای آموزش صوتی زبان انگلیسی رو به رو میشوید. هر کاربر به خوبی می داند که در چه سطحی قرار دارد و نیاز به چه میزان آموزش دارد. لذا در صفحه ی اصلی ابتدا سطح شما مشخص میشود و تمرینات متناسب با سطح علمی شما ارئه می شود. برای هر سطح ۴ مهارت اصلی دسته بندی شده است و به علاوه قسمت هایی مثل لغات ، لهجه های لازم که باید از همین الان تمرین کنید، اشتباهات رایج و…نیز در هر بخش قرار گرفته است.

5

آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان افزا

وبسایت http://zabanafza.com یکی از وب سایت هایی که به صورت متفاوت تر به آموزش زبان انگلیسی پرداخته است. زبان افزا آموزش های لازم برای شما را به صورت روزانه به ایمیل ارسال می کند تا در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی شود. ارسال لغات مختلف به صورت روزانه از بهترین بخش این وب سایت است که به مرور گنجینه ی لغات شما را ارزنده تر می کند. اخبار انگلیسی ، امکان تلفظ لغات ،فیلم های آموزشی سطوح پیشرفته و… از بخش های کاربردی این وب سایت است.