محبوبترین مجریان تلویزیونی به انتخاب کاربران
محبوبترین مجریان تلویزیونی به انتخاب کاربران

سعید نکونام

9 لیست


مجریان تلویزیونی نقش ویژه ای در محبوبیت برنامه های تلویزیونی پیدا کرده اند تا آنجا که برخی بینندگان یک برنامه را فقط بخاطر مجری آن تماشا میکنند. در اینجا میخواهیم محبوبترین مجریان حال حاضر تلویزیون را با رای و انتخاب شما به همگان معرفی کنیم.


مهران مدیری
1

مهران مدیری

مهران مدیری با سابقه درخشان خود در کمدی با برنامه دورهمی طرفداران خاص خود را دارد. وی در سال های اخیر از محبوبترین افراد کشور محسوب شده است.

واقعاخیلی خوب مجریگری میکنه
مهدی شکری ۱۴ ماه پیش
عادل فردوسی پور
2

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور با برنامه 90 مخاطبان میلیونی برای خود دست و پا کرده است و از قدیمی ترین و محبوبترین مجریان تلویزیون به شمار میرود.

احسان علیخانی
3

احسان علیخانی

ماه عسل بدون شک محبوبترین و خاطره انگیزترین برنامه ماه رمضانی است که بدون مجری گری احسان علیخانی جذابیتی برای مخاطبان ندارد.

خیلی عالیه
مهدی شکری ۱۴ ماه پیش
رامبد جوان
4

رامبد جوان

این روزها خندوانه با مجری گری عالی رامبد جوان به دوست داشتنی ترین برنامه تلویزیون تبدیل شده است و خیلی ها او را محبوبترین مجری تلویزیون میدانند.

پژمان بازغی
5

پژمان بازغی

پژمان بازغی با اینکه اولین تلاش خود در مجری گری را با برنامه کودک شو تجربه میکند حسابی توانسته در دل مخاطبان جا باز کند.

رضا رشیدپور
6

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور با آن زبان تند و تیز خود هم اکنون به یکی از محبوبترین مجریان تلویزیون بدل گشته است و خیلی ها او را بهترین مجری تلویزیونی میدانند.

کامران تفتی
7

کامران تفتی

کامران تفتی نیز با موج جدید مهاجرات بازیگران به عرصه مجری گری پا گذاشته و در حال ایجاد محبوبیت برای بینندگان خود است.

علی ضیا
8

علی ضیا

در سال ۱۳۹۰، مجله همشهری جوان، ضیا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند. به نوشته روزنامهٔ خراسان، «ضیا برنامه‌های متعددی از قبیل ویتامین ۳، بعضیا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده‌است.» او هم‌اکنون اجرای برنامه فرمول یک را بر عهده دارد.

آزاده نامداری
9

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری تلویزیون ایران است.او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

فرزاد حسنی
10

فرزاد حسنی

حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های استاد حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌است. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سالهای ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. وی همچنین در رادیو هم اجرای برنامه می‌پردازد.